Narozeninové stromocity

Narozeninové stromocity

Zážitkový program na dětské oslavy
Určeno pro děti od 3 do 10 let
Kde: dle domluvy (možné venku i uvnitř)
Čas. dispozice: 50 – 60 minut

Každý na světě má svůj spřízněný strom. Ten se narodil ve stejný den jako on. I váš malý oslavenec má svůj spřízněný strom. A ten potřebuje pomoc. Proto přicházíme na vaši oslavu, kde je jak spřízněná osoba, tak její kamarádi. Kdo jiný by dokázal zažít takové dobrodružství a strom zachránit.

Program pro oslavence a jeho kamarády. Děti jsou divadelně provázeny příběhem a plní zábavné úkoly, díky kterým ovlivňují děj a zachraňují spřízněný strom.

Lektorka: Juliána Vališková

Objednávky

Email: info@divadlodip.cz
Telefon: +420 736 791 812

3 000 Kč

Projekty stromocity

Stromocity je ucelený projekt, na jehož základě vzniká celá řada programů a představení pro děti. Při tvorbě všech programů jsme se inspirovali filozofií Petera Wohllebena. Jeho fakta o přírodě a stromech vytváří ucelenou strukturu, jak chápat svět kolem nás. A to je něco, co chceme předávat již té nejmladší generaci. Propojenost stromů, jejich struktura a schopnost spolupráce v nás probudila chuť vytvářet příběhy, které metaforicky tyto principy popisují a dál rozvíjí. Každé naše Stromocity nabízí něco nového. Jak po stránce divadelní, tak i příběhové.