DivadloDIP

Nejoblíbenější produkty

Nabízíme

Příběhové procházky
a divadelní inscenace

Divadelní cvičení pro nejmenší

Inscenace a workshopy

Divadelní inscenace

Divadelní aktivity a workshopy
pro malé i velké

 

Kalendář akcí

Řekli o nás

O nás

Co děláme

Divadlo DIP – Ponoř se do toho!

(DIVADLO) DIP je nová divadelní platforma tvořící pro děti, dospívající a dospělé s dětskou duší. Vytváří inscenace pro veřejnost, ale i pro jesle, školky či školy. Mimo samotné inscenace naleznete v naší nabídce také nejrůznější divadelní programy, dílny a workshopy, které mají vzdělávací charakter. I tak jsou ale opředeny příběhy a zprostředkovávají účastníkům divadelní zážitek. Zážitky a příběhy předáváme našim divákům i skrze venkovní procházky či inscenace typu site specific.


Snažíme se na divadlo nahlížet nevšedně a objevovat jeho nové neotřelé formy. Hledáme možnosti, jak rušit pomyslnou čtvrtou stěnu mezi hercem a divákem. Snažíme se diváky pohltit, vytvořit v nich pocit, že jsou součástí našich příběhů. Snažíme se je maximálně vtáhnout do představení a do myšlenek, které nabízí. (IMERZNÍ).

Nebojíme se ani aktivní komunikace a spolupráce s divákem. Obzvlášť s těmi nejmenšími. Věříme totiž, že právě oni náš přímý kontakt opravdu ocení. V některých našich projektech umožňujeme divákům přímo do příběhu zasahovat či ho do nějaké míry ovlivňovat (PARTICIPAČNÍ).

Chceme tvořit divadlo IMERZNÍ,
neboli takové, do kterého se s chutí ponoříte.
louze s kytkou

Kontakt

Informace + rezervace:

Juliána Vališková
Telefon: +420 736 791 812
Email: info@divadlodip.cz

Fakturační údaje:

Divadlo DIP, z.s.

Sídlo: Dětenice 20, 50724
IČ: 11705477

made by: Vojtěch